O naszej firmie

Firma Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji jest firmą działającą na terenie miasta Warszawy oraz jego okolic. Wykonujemy usługi remontowo-budowlane, wykończenia wnętrz, ocieplenia i głównie elewacje budynków.

Z naszą ofertą zwracamy się bezpośrednio do Państwa jako potencjalnych odbiorców proponowanych przez nas usług. Z uwagi na to, że w większości przypadków ogólny stan techniczny substancji mieszkaniowej Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych - o ile nie są to obiekty powstałe w okresie ostatnich kilkunastu latach - wymaga ich okresowej renowacji i rewitalizacji, a w niektórych wypadkach przeprowadzenie pilnych remontów i przystosowania do obowiązujących przepisów oraz prowadzenie działań, których celem jest zapobieżenie dekapitalizacji ze względu na ich stan techniczny. Do tego rodzaju działań należy zaliczyć w pierwszej kolejności:

odnowa elewacji wraz z kompleksowymi pracami izolacyjnymi
termoizolacja i odnowa pokryć dachowych
wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
izolacja przeciwwodna i przeciwwilgociowa ścian fundamentowych piwnic
remonty balkonów i tarasów
remonty części wspólnych nieruchomości, w tym klatek schodowych, korytarzy i piwnic

Przedsiębiorstwo nasze profesjonalnie oraz przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych na rynku technologii i materiałów, wykonuje tego rodzaju usługi. Z pełną ofertą firmy Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji możecie Państwo zapoznać się podczas indywidualnych spotkań.

Posiadamy ponad 3000 m2 rusztowań systemowych PLETTAC SL70, sprzęt do wyrabiania obróbek blacharskich, własne zaplecze socialno-biurowe i co najważniejsze własną 40 osobową kadrę pracowniczą składającą się z 5 niezależnych brygad dysponujących busami oraz sprzętem do wykonywania powierzonych im zadań.
Marek Stefan Prezes Zarządu